Personeel

Vragen aan Van Eert Accountants & Adviseurs? Wij staan u graag te woord.
Hieronder vindt u onze werknemers en hun gegevens om persoonlijk met ons in contact te komen.


,  

drs. Karel van der Pol RA

Directie k.vanderpol@vaneert.nl
,  

Erik van de Sande

Adviseur Accountancy e.v.d.sande@vaneert.nl
,  

drs. Guido Blaas RA

Registeraccountant g.blaas@vaneert.nl
,  

Esther Snijders

Salarisadviseur e.snijders@vaneert.nl
,  

Ivonne van der Sluis

Assistent-accountant i.v.d.sluis@vaneert.nl
,  

Josa Snoodijk

Secretaresse j.snoodijk@vaneert.nl
,  

drs. Mark van Sprang

Adviseur accountancy m.vansprang@vaneert.nl
,  

drs. Rob van Engelen

Belastingadviseur r.vanengelen@vaneert.nl
,  

drs. Arjan Thomassen

Of counsel belastingadviseur a.thomassen@vaneert.nl
,

Sylvia van Gestel

Administrateur en salarisverwerker s.vangestel@vaneert.nl
  • drs. W.A.K.H.F. van der Pol RA  

    Ondernemen is:  Eerst denken dan doen, maar soms simpelweg risico’s nemen’

    drs. W.A.K.H.F. van der Pol RA